353 54 322 011
گالری سوبان » لوستر – خرید انواع لوستر با بهترین کیفیت

انواع لوستر با بهترین کیفیت

توضیحات تکمیلی

لوستر

روشنایی همواره از مهم ترین نیاز های هر شخص می باشد. این امر از گذشته تا حال به روش های مختلفی صورت گرفته و امروزه مهم ترین آن استفاده از لوستر های با کیفیت می باشد. شاید به طور معمول لوستر در دسته کالاهای سلطنتی قرار بگیرد اما استفاده از لوستر علاوه بر منزل در دفاتر و محل کار ، پاساژ ها و دیگر فضا ها نیز نیاز است.

لوستر وسیله‌ای مدرن است که از شیشه وکریستال ساخته‌شده و با چیدمان متنوع لامپ ها موجب روشنایی خانه می‌شود.

لوستر ها در دسته های مختلفی وجود داردند مانند:

 

  • کلاسیک
  • فانتزی
  • مراکشی
  • مدرن
  • کریستالی
  • آویزی
  • سقفی
  • برنزی

لوسترهای کلاسیک

لوسترهای کلاسیک ، از نوع قدیمی تر لوسترند که برای فضا های سنتی بیشتر بکار می روند. که در کنار لوستر سقفی، آباژورهای رومیزی، لوسترهای آویز و دیوارکوب‌ها در زمره‌ی وسایل روشنایی کلاسیک قرار می‌گیرد. در این لوسترها از بدنه‌ی فلزی ، کریستالی ،  برنزی ، شیشه‌ای ، آلمینیومی ، برنجی استفاده میشود و دارای شاخه‌ها متعدد و مجللی برای قرارگیری لامپ در آن‌ها بوده و یا برای بازتاب بیشتر نور استفاده می‌شوند. معمولا از این لوستر های سقفی در پذیرایی ها استفاده می شود تا نور مورد نیاز آن مکان تامین شود. از نور کم و غیر مستقیم این سبک لوستر میشود برای زیباتر کردن اتاق‌خواب‌ها بکار برد. در بالای میز غذاخوری هم برای روشن‌تر کردن میز غذا و یا برای شیک‌تر کردن محیط غذاخوری برای میهمانان، از لوسترهایی به‌اندازه‌ی دوسوم میز استفاده می‌شود. زیباترین مدل لوسترهای کلاسیک، طرح فرشته‌ی جنس برنز آن است.

برای محیط های غذاخوری میتوان از لوسترهایی به اندازه دوسوم میز استفاده کرد تا فضای شیک تری به داشته باشید.

 

لوستر فانتزی

لوسترهای فانتزی در دو نوع کلاسیک و مدرن تولید می شود تا مشتری برا اساس دکوراسیون خود بتهترین انتخاب را داشته باشد.

در لوستر های فانتزی معمولا یک شید یا پوشش از جنس پلیمر وجود دارد که با استفاده از آن شدت نور و رنگ تابیده شده را می توان کنترل کرد.
سفارش دهنده میتواند وابسته به فضای خود ، رنگ پوشش را اتخاب کند تا ظاهر زیباتری تشکیل دهد.

 

لوسترهای مدرن 

از آنجا که سبک مدرن بیشتر مورد استقبال قرار گرفته ، استفاده از لوسترهای مدرن که بیشتر آن ها حالت فانتزی دارند می تواند کمک شایانی به تکمیل دکوراسیون شما کند. در این نوع برخلاف لوسترهای کلاسیک، که زرق برق زیادی داشتند ، با سادگی و تعداد ریسه های کمتری ساخته شده اند. این سبک میتواند از جنس برنجی ، چوبی ، سرامیکی و… باشد.

 

لوستر سقفی

لوستری که تنها به سقف می‌چسبد و هیچ آویزی ندارد و سادگی را به نهایت خود رسانده است و زیباترین نمونه‌ی آن، لوستر سقفی کریستالی است. ما دارای لوسترهای سقفی چوبی، برنزی، اسپرت و…هستیم.

 

لوسترهای آویزی

لوستر مدرن آویز تک و سه شاخه: لوستر مدرن سه شاخه بر خلاف آویز تک از سه شعله تشکیل شده و بیش از یک شاخه و لاله نیز می‌توانند باشند. لاله ی لوستر در این مدل‌ها به انتخاب خود خریدار است. لوستر کریستالی: این نوع از لوستر از قطعات متعدد و معلق کریستال تشکیل شده که دارای جلای بیشتری نیز هستند و علاوه بر پذیرایی در اتاق‌ها هم استفاده می‌شوند. هم‌چنین قیمت لوسترهای مدرن ارزان‌تر از لوسترهای کلاسیک است. یکی از مدل‌های زیبای این‌گونه لوسترها، شیپوری است که در طراحی داخلی و دکوراتیو، مورد توجه طراحان قرار گرفته است.

توجه داشته باشید که برای روشنایی اتاق کودکان هم اهمال‌کاری نکرده و از لوسترهای فانتزی چوبی و با اشکال هندسی مربع و مستطیل که هم ارزان و شیک‌اند و هم مورد نیازند، استفاده کنید.

خرید آنلاین انواع لوستر

شما میتوانید انواع لوستر های با کیفیت و مجلل را که توسط برند سوبان تولید شده را از طریق همین سایت با قیمت مناسب و 10 سال گارانتی خرید کنید و نهایت رضایت را داشته باشید.

محصولات ویژه

سبد خرید

شماره همرا ه شما در گالری سوبان ثبت شد

در جشنواره ها و تخفیفات منتظرتان هستیم